• info@avizemarkalari.com

HABER DETAYI

5 Ağustos 2018 21:22

Avize nereden alınır ?

Avize nereden alınır ?

Avize almak istiyor ama nereden alırım diye düşünüyorsanız bu yazımız tam size göre. Günümüzde avize mağazalarının sayısı her geçen gün artsa da metropol şehirler dışında gelişmiş elektrikçi dükkanlarından avizeler alınmaktadır. Ayrıca büyük ev yapı marketlerinden de avize temin edebilirsiniz.

Peki ama buralar nereler?

Öncelikle en hızlı ve en yakın mağaza elinizin altında, internette 🙂 İnternetten nereden avize alacağınızı görmek ve avize alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek için ilgili yazımız:

İnternetten Avize nereden alınır? Dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Ev yapı marketlerinden devam edecek olursak; koçtaş ve ikea gibi ev yapı marketlerinden avize alabilirsiniz. Ama burada yer alan avizeler hem birbirine benzer model olmakla beraber hem de çok çeşit olmaması sebebiyle ihtiyacınızı karşılamayabilir.

Ev yapı marketlerinde satılan avize modellerine hızlıca göz atmak isterseniz, aşağıdaki bağlantılar üzerinden internet sitelerinden modellere bakabilirsiniz.

Koçtaş avize modelleri

İkea avize modelleri

Gelelim fiziki avize mağazalarına;

Eğer İstanbul, Ankara veya İzmir de yaşıyorsanız avize alma konusunda biraz daha şanlısınız demektir. Sitemizde bu illere ait avize satan firmaları bulabilirsiniz. Ayrıca bu bahsettiğimiz illerde belirli bölgelerde avize mağazalarının adeta avize dünyası olmuş bölgeleri bulunmaktadır.

İstanbul için avize dünyası diyebileceğimiz bölgelerin başında Sultangazi Avizeciler Sitesi bulunuyor. Sultangazi ilçesinde bulunan avizeciler çarşısında  yüzlerce avize mağazasını bulabilirsiniz. Bu bölgedeki mağazaları keşfetmek için;

Sultangazi Avizeciler Çarşısı

yazımızı okuyabilirsiniz. İstanbullular için ikinci avize dünyası bölgesi olarak Şişhane diyebiliriz. Beyoğlu ilçesine bağlı, Galata kulesinin hemen altındaki bölgede yine yüzlerce avize mağazasını bulabilirsiniz. Şişhane bölgesinin avizecilik geçmişi Sultangazi bölgesine göre daha eskiye dayanıyor ancak gelişme noktasında her geçen gün Sultangazi Avizeciler Sitesinin daha hızlı geliştiğini söyleyebiliriz.

Şişhane de yer alan mağazalar hakkında bilgi almak için

şişhane avizeciler ” bağlantısından erişim sağlayabilirsiniz.

Ve İstanbullular için Avrupa yakasına son bir adres daha verecek olursa o da Masko mobilya kenti. Evet her ne kadar mobilyacılar çarşısı olarak meşhur olsa da her geçen gün MASKO sitesinde avize mağazalarının sayısı artmakta.

Anadolu yakasında ise avizeciler çarşısı nerede diyecek olursanız tabi ki Libadiye Avizeciler Çarşısı:

Libadiyedeki mağazaları keşfetmek için;

Libadiye Avizeciler

sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ankara da yaşayanlar için avize mağaza yoğunluğu olarak Ankara Siteleri önerebiliriz. Sitelerde yüzlerce avize mağazasını bir arada bulabilir ve ihtiyacınız olan avizeyi kısa zamanda temin edebilirsiniz.

İzmirliler içinde avize mağaza bölgesi olarak Gaziemir ilçesinde Karabağlar bölgesini tavsiye edebiliriz. Karabağlar da yine avize mağazalarının en yoğun olduğu bölge olduğunu söyleyebiliriz.

Belirtmekte fayda var  🙂

Sitemiz üzerinden bulunduğunuz ildeki avize mağazalarına ulaşabilirsiniz. Hatta ve hatta dilerseniz aradığınız bir avize modeli varsa onu bize iletebilir ve benim için bulun diyebilirsiniz. Sitemizde üye olan firmalara sizin adınıza ürünü iletebilir ve size geri dönüş yapmalarını isteyebiliriz.

İllere göre avize mağazaları:

(Bulunduğunuz ilin üzerine tıklayarak avize mağazalarını keşfedebilirsiniz)

İstanbul Avize Mağazaları

Ankara Avize Mağazaları

İzmir Avize Mağazaları

Adana Avize Mağazaları

Antalya Avize Mağazaları

Düzce Avize Mağazaları

Kayseri Avize Mağazaları

Konya Avize Mağazaları

Manisa Avize Mağazaları

Sakarya Avize Mağazaları

Samsun Avize Mağazaları

Tekirdağ Avize Mağazaları

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.