• info@avizemarkalari.com

GOLD Somtaş Avize

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,207 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: İmamçeşme Cad. No.6 80660 4. Levent-İSTANBUL BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
 • TELEFON: +90 212 289 02 30
 • FAX: (+90) 212 289 07 97
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.somtas.com.tr
 • E-POSTA: somtas@somtas.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İmamçeşme Cad. No.6 80660 4. Levent-İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firmamız SOMTAŞ AVİZE A.Ş., 1966 yılında Erzincanlı işadamı Mehmet Doğan tarafından kurulmuş olup kurulduğu tarih itibarı ile bilgi-tecrübesi ve kalifiye üretim parkıyla tüm yurtiçi ve yurtdışı aydınlatma sektöründe hizmet vermektedir. Türkiye’de ilk ihracatı ve ithalatı gerçekleştiren firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

İmalatı da bünyesinde bulunduran SOMTAŞ AVİZE A.Ş. tecrübeli kadrosu ile tüm ev,villa,yalı,müze,oteller, restorasyon projeleri, özel-genel ve dış mekan aydınlatma projelerinde, imalatı istenen en küçük aydınlatma elemanından en büyük özel tasarım; altın-krom-bakır-antik kaplamalı, döküm, orijinal Swarovski ya da Asfour kristal taşlı, cam çubuklu avizeye kadar bütün aydınlatma ürünlerinde kaliteli hizmet vermektedir.

5 katlı 6500 metrekare kapalı alana sahip olan binasındaki üretim parkında;

Döküm Bölümü ( Döküm avizelerdeki parçaların herbiri ,blok halindeki pirinç malzemelerin burada yüksek sıcaklıkta eritilerek birçok model ve desenlerde kalıplara dökülmesiyle elde edilir),

Cila Bölümü (sarı pirinç profil,boru ya da döküm malzemeler burada parlatılırlar)

Kaplama ve Boyahane Bölümü (ciladan çıkan bütün malzemeler çeşitli kimyasal işlemlerden sonra isteğe göre parlak ya da mat olarak nikel,krom,gümüş,bakır ve altın kaplama yapılmaktadır.Yine isteğe göre el boyamalarında burada yapıldığı bölümde ayrıca gümüş ve altın varak çalışması da yapılmaktadır.

Sıvama Bölümü (Metal sıvama tezgahları, 40 ve 80 tonluk pres makinaları, sarı ve metal işlemek için kopyalı torna tezgahları, sarı-gümüş ve argon kaynak atölyesi)

Montaj ve Kristal Bölümü (atölyeden çıkan tüm parçalar bu bölümde toplanıp,kablolanarak kristal ya da camları takıldıktan sonra paketlemeye hazır hale gelir

Firmamızda 45’e yakın deneyimli üretim elemanı ve 10’a yakın yönetim kadrosu ile, yıllardır yurtiçi ve yurt dışı olmak üzere birçok otel aydınlatma elemanlarının imalatlarını başarı ile gerçekleştirmektedir ve ülkemizde birçok inşaat firmaları ve mimarlık bürolarıyla proje bazında çalışmaları tamamlamaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Arda 24 Mayıs 2016 13:19 CEVAPLA

  çok güzel bir işletme tavsiye ederim

 • Turan Çevik 28 Mayıs 2016 11:29 CEVAPLA

  daha önce buradan avize almıştım herkese tavsiye ederim