• info@avizemarkalari.com

GOLD Tavcam Avize Aydınlatma

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,990 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Esentepe Mah. Avizeciler Sitesi 2970 Sok. No:2 Sultangazi / İstanbul SULTANGAZİ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 668 2852
  • FAX: 0 (212) 668 2560
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.tavcamavize.com
  • E-POSTA: info@tavcamavize.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+5 = ?

VİDEOLAR

  • Tavcam CNR Mobilya Fuarı 2021
  • Tavcam Avize Aydınlatma

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Esentepe Mah. Avizeciler Sitesi 2970 Sok. No:2 Sultangazi / İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hakkında

1979 Yılında Kurulan Tav Cam Avize Aydınlatma; El Yapımı Cam Ve Avize Üretimiyle Aydınlatma Sektöründe Hizmet Vermektedir.

Şirkete Genel Bakış

1979 Yılında Kurulan Tav Cam Avize Ayd.Cam.San.Tic.Şti; El yapımı cam üretimiyle aydınlatma sektöründe hizmet vermektedir. Ayrıca projelere göre istenen her türlü Avize ve Cam üretimi de yapılabilmektedir.

Açıklama

TAV CAM, bir Aile kuruluşu olup 1979 yılından beri müşterilerimize sektörümüze ve ülkemize hizmet edebilmenin memnuniyeti ile yoluna devam etmektedir.

Avize ve aydınlatma sektörü içinde 1979 yılında küçük bir atölyede 8-10 çalışanı ile büyük zorluklarla başladığı kristal avize taşı imalatı işini azim, gayret ve sabırla geliştirip, dünyadaki değişim ve gelişmeleri dikkat ile takip edip meslektaşlarımızla paylaşarak yorumlamaya çalıştık.

Sektöre Avize Aydınlatma Camları üretimi ve Kristal Taşı imalatıyla katılan Firmalarımız; yaklaşık 120 çalışanı ile beraber ürettiklerini Ülke ve Dünya pazarına sunarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Bizler; mesleğimize, ülkemizde yeni bir soluk dünyada farklı bir renk katmak arzusuyla üçüncü bin yılın başlangıcında üretmeye başladığımız İtalyanların ”Piestra” bizlerin ”El işi Cam ” dediğimiz ürün grubunu; Türkiye’de İLK defa üretip bize özgün binlerce çeşidiyle aydınlatma sektörünün kullanımına sunmaktayız. Daima gelişimci olmaya gayret ettik. Kristal Avize Taşı ve Avize Aydınlatma Camları üretim gelişimine önemli katkılar yapmış model ürün tarz ve hizmetlerde imzamız vardır.

Bu çalışma ve gayretlerimizle 18 ülkeye direkt ihracat, daha fazlası da dolaylı olmak üzere; ABD’den Japonya’ya kadar dünya coğrafyasında yer bulduk.

İşimizi değerli buluyor, önemsiyor ve seviyoruz…

37 yıldır sektörde olmamıza rağmen kendimizi daha yolun başında görüyor; hizmetlerimizi sizlerle paylaşarak gelecek kuşaklara teslim etme arzusu ile yolumuza devam ediyoruz.

Sizlerle daha güzel aydınlık ve mutlu bir geleceği paylaşmak dileğiyle…
” Işık, bu topraklardan bir kez daha yükselsin diye…”

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.