• info@avizemarkalari.com

Arman Aydınlatma – İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,199 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Esentepe Mahallesi, Avizeciler San. Sit., 2961. Sok. No.31 D.M Blok, 34260 Sultangazi/İstanbul SULTANGAZİ / İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 667 9881
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Arman Lighting, kurulduğu 1995 yılından bugüne iç ve dış mekan aydınlatma sektöründe proje geliştirme, aydınlatma ünite ve ürünleri üretme, özel tasarım ürünler geliştirme çalışmalarını sürdürüyor.

Üretim sahasını temel üretim departmanı ve atölye olarak iki ana bölüme ayıran Arman Aydınlatma, aydınlatma ürünlerinin yanı sıra dış mekan aydınlatma ünitelerine kombine edilebilen bank ve çöp kutusu gibi kolay taşınır şehir mobilyaları da üretmektedir.
Üretim
Arman Lighting üretimlerini iki süreçte gerçekleştiriyor. İlk süreç, kendi tasarımcılarının oluşturduğu tasarımların uygulanması. Bu süreçte mevcut tasarımlar projelere uygun hale getirilerek hayata geçiriliyor. İkinci üretim sürecinde ise mimar ve endüstriyel tasarımcıların tasarımlarını yine proje ve gizlilik-güven sözleşmeleri çerçevesinde üretiyor.

Üretimde sadece LED ışık sistemleri hariç tüm ürün, Arman Lighting’in temel üretim ve atölyesinde üretiliyor.
YERİNDE UYGULAMA
Arman Lighting, projede ışık sistemlerinin, ergonomik yapının, çevreye duyarlılığın, projeye uygunluğun tamamını bir bütün olarak görüyor. Üretim sonrasında teknik şartname ve sözleşmede belirtilen tüm unsurların kontrolü ile saha uygulamalarını da karşılıklı sözleşme dahilinde montaj gerçekleştirilebilir.

BAKIM ve ONARIM

Arman Lighting pek çok projesinde, tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiği aydınlatma üniteleri için bakım ve onarım anlaşmasıyla uzun vadeli bir takip sürecini de hayata geçiriyor. Bu sistemde, proje dahilindeki aydınlatma ünitelerinin bakımı garanti süresi içinde yapılır.

KALİTE POLİTİKASI ve KALİTE BELEGELERİ

Kuruluştaki ana kriterimizi “ÖNCE İNSAN” olarak kabülümüzdeki neden; varoluştaki herşeyin insan için olduğu gerçeğinden yola çıkarak onun güvenliğini ön planda tutup, günlük yaşantısını ve çalışma zamanını sanatla birleştirerek huzur içerisinde ve farklı bir biçimde sürdürmesini temin etme gayretidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.