• info@avizemarkalari.com

Teknikel Avize – İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
775 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Defterdar Mahallesi Savaklar Caddesi Kırımiye Çeşme Sokak No:26 İstanbul Eyüp EYÜP / İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 521 40 71
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız TEAD Teknikel Avize kurulduğu günden bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden, değişmeyen pazarlama, muhasebe, imalathane ve montaj ekiplerimizin göstermiş olduğu uyum sayesinde yurt içinde ve yurt dışında üstlenmiş olduğumuz bir çok önemli projeyi başarıyla tamamladık.

2015 yılında faaliyete geçen Köksal Avize ve Tekbir Avize markalarımız otel ve özel mekan aydınlatma projelerini gerçekleştirmektedir. Geçen 3 yıllık süreç içerisinde projelerinde tasarım ve uygulamada göstermiş olduğu ustalık ile sektöründe kısa sürede adından başarı ile söz ettirmiştir.

Ar-Ge çalışmalarımız ile son yıllarda geliştirmiş olduğumuz ürünler başta ülkemiz olmak üzere Ortadoğu, Kuzey-Güney Afrika ve Kafkas bölgelerinde talep görmekte, cami ve otellerde yer almaktadır. 1200’e yakın gerçekleştirdiğimiz projelerden yurt içinde Süleymaniye Camii ve Sultan Abdulhamit Han Camii, yurt dışında Kazakistan Astana Nur Sultan Nazar Bayev Camii ve Türkmenistan Daşoğuz Ruhiyat Köşkü Projesi göz alıcı projelerimizden bir kaçı içerisinde gösterebiliriz.

Ürünlerimiz tasarım aşamasından çıkıp uygulamaya geçtiği andan itibaren tüm materyalleri ve elektrik aksamı firmamızın sahip olduğu TSE ve TÜV SÜD normlarına uygun olarak üretilir. Aynı zamanda üretilen bütün avize modellerin de ham madde olarak prinç kullanılmakta ve özel fırın vernik uygulaması ise metal aksamlarının nem, rutubet veya kullanıma dayalı deformasyonlarını minimuma indirmekteyiz.

2018 yılının ülkemiz için huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde geçmesini rabbimizden temmenni ediyoruz.

Saygılarımızla…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.