• info@avizemarkalari.com

Öztürk Avize – İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
960 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İncirköy Mah. Kılıç Sok. No:16/2 İstanbul / Beykoz BEYKOZ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0(536)270 73 38
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Biz Kimiz?
Attığımız sağlam temeller ile Öztürk Avize&Cam olarak çıkmış olduğumuz bu yolda tüm faliyetlerimizi dürüstlük ilkesinden taviz vermeden, yenilikçi hedefler ile birlikte harmanlayan teknolojinin her noktasının bünyesine absorbe eden bütün bunları kaliteli hizmet prensibi ile müşteri memnuniyetini esas alan politikamızdan asla taviz vermedik.
Ne Yapıyoruz?
Öztürk Avize&Cam olarak kurulduğumuzdan bu yana avize çeşitleri ve züccaciye grubuna hizmet vermekteyiz. Aydınlatma sektöründe tüm yenilikleri bünyemizde bulundurarak, en yeni teknolojileri kullanarak avize&cam, züccaciye ve aydınlatma ürünlerini kalitesinden ödün vermeden üretimi ve toptan satışını yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak sizlere hizmet veriyoruz.
Ne Zamandır Buradayız?
Sektörün tüm kalıplarını ve ezberlerini bozmak için 2014 yılında sağlam temeller ile piyasaya yeni bir soluk getiren Öztürk Avize&Cam, Edirne’ den Kars’a yaygın servis ağı ve dinamik kadrosuyla teknoloji gelenek ve yeniliği birlikte harmanlayan kendine özgü misyonu ve hedefiyle her noktaya aynı hizmet her ürüne aynı emek.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.