• info@avizemarkalari.com

Öztaş Aydınlatma

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,701 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İskender Caddesi No:22/A 34420 BEYOĞLU / İSTANBUL
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ÖZTAŞ Aydinlatma San.ve Dış Tic.Ltd.Şti. olarak 1983 yılından günümüze kalite , estetik ve konfora önem veren siz değerli müşterilerine kalite anlayışından bir an olsun ödün vermeden, ilk günkü heyecan ve azmiyle hizmet sunmaktadır.

Beğeni ve gereksinimlerinize uygun olarak butik atölyelerimizde ürettiğimiz kendi tasarımlarımızın yanı sıra Türkiye temsilcisi olduğumuz İtalya’nın önde gelen ARTEMIDE , FOSCARINI , AXO LIGHT , ROTALIANA , LUCENTE , LIGHT YEARS , GRAYPANTS , VETRARTI, SILLUX, SYLCOM, LAMPADE ITALIANE, RENZO DEL VENTISETTE, MAZZUCCATO, IL PARALUME MARINA, EUROLUCE, POSSONI , S.T.M, SARRI gibi dünyaca ünlü markaların aydınlatma ve aksesuar ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

ÖZTAŞ yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörde lider olmanın haklı gururunu yaşayıp yalnızca evlerde değil ofis, otel, alışveriş merkezi, cami aydınlatmaları ve özel projelerde de deneyimli kadrosu ve ödün vermediği kalite anlayışı ile mimari danışmanlık ve teknik destek sağlayarak sizlere hizmetini ifa ediyor.

Yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde Avrupa ve Dünya Trendlerinin Türkiye’deki en sıkı ve sadık takipçisi olmakla birlikte, Dünyada gelişen Toplam Kalite Yonetimi anlayışını tüm birimlerimizde uygulamayı kendimize görev edindik.

Kurulduğu günden bu yana kalite kelimesini hiç bir an hizmet politikasından çıkarmayan ÖZTAŞ Aydınlatma, kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.