• info@avizemarkalari.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,538 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Uğur Mumcu Cd. No: 76/B GOP 06700 ANKARA ÇANKAYA / ANKARA
  • TELEFON: 0312 446 76 33
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1980’LERİN BAŞINDA ANKARA MOBILYACILAR SİTESİNDE BUTİK ATÖLYE ANLAYIŞIYLA İŞE BAŞLAYAN FİRMAMIZ, 90 ‘LI YILLARDA LAMPHOUSE MARKASINI KURARAK, ANKARA’ NIN ÜÇ AYRI BÖLGESİNDE TOPLAM DA 3500m²’LİK SHOWROOMUYLA KİŞİLERİN AYDINLATMA ALANINDAKİ ESKİ ALIŞKANLIKLARINA YENİLİKLER GETİRMEYİ KENDİNE MİSYON EDİNMİŞTİR.

MÜŞTERİLERİNE İLKLERİ YAŞATMA ADINA DÜNYADA KALİTESİNİ KANITLAMIŞ İTALYA, İNGİLTERE, İSPANYA VE AMERİKA’NIN EN BİLİNEN MARKALARINDAN ARTEMIDE, ITALAMP, MASIERO, SWAROVSKI, VISTOSI, POSSONI, SLYCOM, ZONCA, ALMERICH, FINEART LAMPS VE DAHA BİR ÇOK FİRMAYLA BAYİLİK ANLAŞMASI YAPARAK, ULUSLARARASI ÜNE SAHİP BİRÇOK TASARIMCININ ÜRÜNLERİNİ LAMPHOUSE SHOWROOMLARINDA CÖMERTÇE MÜŞTERİLERİNİN BEĞENİSİNE SUNMUŞ VE BUGÜN DE SUNMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

2003 YILINDA İSE İSTANBUL’ DAKİ MÜŞTERİLERİNİN YOĞUN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA 1. LEVENT ŞUBESİNİ AÇARAK ÜSTÜN HİZMET KALİTESİ ANLAYIŞLA VE DÜRÜSTLÜK İLKESİNDEN TAVİZ VERMEDEN, PERAKENDE OLARAK MÜŞTERİLERİNE HALEN HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.

TÜM LAMPHOUSE ŞUBELERİNDE PROJE BİRİMLERİ OLUŞTURARAK TÜRKİYE’DE ve YURT DIŞINDA BİR ÇOK AYDINLATMA PROJESİNE İMZA ATMAKTADIR.

AYDINLATMA HESAPLARI YAPILARAK, IŞIĞIN RASYONEL KULLANIMI İLKESİNDEN HAREKETLE SON YILLARIN TREND AYDINLATMA PROJESİ OLAN AKILLI EV VE LED TEKNOLOJİSİ KONUSUNDA İTALYA VE ALMANYA’DAN FİRMALARLA ORTAK PROJELER GELİŞTİRMEKTEDİR.

MEKANLARIN MİMARİ ÖZELLİKLERİ VE KİŞİLERİN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA IŞIĞIN HAYATIMIZA KATTIĞI FARKLI DOKUNUŞLARIYLA DEKORATİF, ELEGANT, FARKLI MEKANLAR YARATMAK LAMPHOUSE’DA BİR YAŞAM FELSEFESİDİR.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.