• info@avizemarkalari.com

Bahar Aydınlatma

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,288 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İstanbul Yolu 26. Km Susuz ANKARA YENİMAHALLE / ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 351 76 85
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bahar Aydınlatma ailesi olarak, 1986 yılında başlayan serüvenimizin 32 sene sonunda 208 kişinin çalıştığı 16.500 metrekarelik kapalı üretim alanına sahip bir fabrikaya dönüşmüş olmasının gururunu yaşıyoruz.

Otel, Restoran, AVM, Kongre veya İş Merkezi gibi proje kompleksleri genel çalışma alanımızı oluşturuyor.

Aydınlatma projelerini sınırsız olasılık içerene ve birçok değişkene bağlı yürütülen bir süreç organizasyonu olarak görüyoruz. Aralarında tasarımcı ve mühendis arkadaşlarımızın da yer aldığı proje ekibimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile her projeyi aynı heyecan ve hassasiyet ile ele alıyor. Bir proje tamamlandığında mekâna katılmış ışıltının etkisini görmek ana motivasyon kaynağımız oluyor.

Proje sürecinin doğal dinamizmi firmaya tükenmek bilmeyen bir dinamizm katıyor. Her proje yeni bir dinamizm, her ürün yeni bir detay çözme sürecini beraberinde getiriyor ve bu devinim Bahar Aydınlatma’yı her daim güncel ve zamana ayak uyduran bir konumda tutuyor.

Terzilik usulü, amatör bir heyecanla başlayan üretim sürecimiz, özel bir emek ve çaba ile mekâna özel bir hal alıyor. İmalat departmanımızda çalışan 100’ü aşkın ustanın el emekleri ile makine parkurumuzun profesyonel işleyişi birleşiyor.

Kristalden metale, ahşaptan polyestere, seramikten cama birçok malzemeyi 32 senelik tecrübe ve halen güncel olan heyecanımızla bir araya getirerek her sene onlarca yeni projeye imza atıyoruz. Yıllar geçse de yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz ve proje partnerlerimize çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.