• info@avizemarkalari.com

Avipa Aydınlatma – İzmir

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,478 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: 1203/2 Sk. No.6/A 35170 Yenişehir – İZMİR / TÜRKİYE KONAK / İZMİR
  • TELEFON: 0 232 459 61 62
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 20 yılı aşkın süredir, aydınlatma sektöründe hizmet vermektedir. Şanlı Aydınlatma firması ile piyasaya girdiğimiz ilk günden beri sürekli kendimizi geliştiren, teknolojiye ayak uyduran, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma portresi çizmekteyiz. Geçmişten bugüne müşterilerimize karşı dürüstlüğü, kaliteyi ve en iyi hizmeti vermek üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sürekli gelişime ve değişime açık olan, modern teknoloji ve toplam kalite anlayışı içerisinde çalışmayı ilke edinmiş bir firma olarak üstlendiğimiz işleri doğru, eksiksiz ve zamanında teslim ederek güvenilir hizmet sunmak prensibimizdir. Tüketicilerin ürünlerle ilgili talep ve beklentilerini üst seviyede karşılamayı kendimize ilke edinerek, bu ilke doğrultusunda tüketicinin hiç çekinmeden tercih edebilecekleri Güvenli, Kaliteli, Modern ve Ekonomik ürünlerin üretilmesi hedeflenmektedir.

Ülkemizin birçok bölgesine toptan hizmet veren firmamız gelişen dünya şartları doğrultusunda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir hizmet anlayışıyla hayatına devam etmektedir. 500 m² mağazamızda tüm ürünlerimizi hem perakende müşterilerimize hem de toptan müşterilerimize sunmaktayız.

Amacımız AVİPA AYDINLATMA olarak piyasadaki saygın kimliğimizi devam ettirmek ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam etmektir…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.