• info@avizemarkalari.com

Siyah İnci Aydınlatma Denizli

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,243 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: DEĞİRMENÖNÜ MAH. ÇAYBAŞI CAD. GÜRSOY APT. 68 A/Z1 Merkezefendi/Denizli MERKEZEFENDİ / DENİZLİ
  • TELEFON: 0258 242 54 05
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Siyah inci Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti; iç mekan aydınlatması sektöründe hizmet vermektedir. Zengin ürün yelpazesi, güçlü ve hızlı teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla, yurt içi ve yurt dışı satış noktaları ile ülkemizin önde gelen markalarından biri olmuştur. Siyah inci aydınlatma, tüketicilere en iyi hizmeti vermek ve çevre dostu ürünler üretmek için, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmaktadır. 

 Merkezi Denizli’de bulunan şirketimiz, Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili satış temsilcileri ve bayi ağıyla, iç mekan aydınlatması alanında ülkemize hem ulusal hem de uluslararası düzlemde artı değer kazandırmaktadır. 

 Bütünsel tasarruf yaklaşımı ile mekanlara özel projelendirme ve aydınlatma tasarım hizmeti de veren Siyah inci aydınlatmanın ana ürün grupları İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Lamba ve Ekipmanlardır.  Siyah inci Aydınlatma olarak yenilikleri takip etmekle yetinmiyor, onlara yön veriyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda özel aydınlatma ürünleri tasarlıyor, en ince detayına kadar kusursuz şekilde üretiyoruz. Denizli’nin en büyük avize mağazasında siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için mağazamıza bekliyoruz.

Vizyonumuz
Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir…

Ev-Otel-Restoran Aydınlatması
Firma olarak sadece ürün üretmekle ve satışını yapmakla kalmamakta aynı zamanda proje bölümümüzde aydınlatma konusunda uzman bir kadro ile her türlü projeye yönelik alternatif ve ekonomik çözümlerde üretmekteyiz.

Kalite Anlayışı
Tasarım olarak kullanıcı dostu, emniyetli, çevreye duyarlı ve enerji tasarrufunu ön plana çıkaran ürünler üretmek önceliğimizdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.