• info@avizemarkalari.com

Pandora Aydınlatma Ve Mimarlık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
916 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Emekyemez Mah. Yolcuzade İskender Cad. No: 12/A Şişhane / Beyoğlu / İSTANBUL BEYOĞLU / İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 297 02 96
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Pandora Aydınlatma 2015 yılının son çeyreğinde kurulmasına rağmen çalışanları ve yönetici kadrosu ile aydınlatma sektörünün ünlü isimlerinden ve genç, dinamik bir ekip tarafından oluşmaktadır. Dünyanın en iyi aydınlatma markalarına ait ürünler stoklarımızda bulunmaktadır. Artemide, Sylcom, Possoni, Disano, Neri, Platek, Axo Light, Italamp, Contardi, Slv, Leds4c, Philips ve daha birçoğu…

Aynı zamanda Türkiye ve Dünya’da aydınlatma projeleri için özel üretim aydınlatma ürünleri üretmekteyiz. Avize, Sarkıt, Aplik, Abajur, Armatür, Spot, Led Aydınlatma, Yol Direk Aydınlatma, Sokak Aydınlatma, Park Aydınlatma, Tavan Armatür, Sensörlü Aydınlatma, Masa Lamba, Projektör, Yer Lamba, Gece Lambası Modelleri, Lambader, Sarkıtlar, Ev Aydınlatması, Proje Aydınlatmaları, Konut Aydınlatması, Teknik Aydınlatma, Botanik Aydınlatma, Kristal Avizeli Aydınlatma, Ekonomik Aydınlatma, Vurgulayıcı Aydınlatma, Yol Aydınlatması, Steril Aydınlatma ve a dan z ye her türlü aydınlatmaları sizlere sunuyoruz.

Firmamız ürün portfoyümüzde ve stoklarımızda diğer şirketlere oranla çok daha fazla model ürün bulunmaktadır. Pandora Aydınlatma geleceğin aydınlatmasına ayak uydurabilmek adına genç, dinamik ve en önemlisi işi bilen tecrübeli yönetici ve elemanları ile ARGE araştırmasına çok önem vermektedir. Pandora Aydınlatma, sadece Türkiye’de değil, Dünya’da bir marka olma yolunda hızla ilerliyor ve Türkiye de ve Dünya da aydınlatma sektörünün bütün inceliklerine ve detaylarına sahip olan tecrübeli ve bu sektördeki alt yapılarıyla kendini öne çıkarançalışanlardan oluşmaktadır. Pandora Aydınlatma, alışılmışın dışında doğru aydınlatma ürün seçimi, müşteri memnuniyeti ve ürünlerin doğru reklamlanması gibi müşteriyi ilk plana alan prensiplerden oluşmaktadır. Bu özelliklerimiz tamamiyle şirket prenslipleriyle birleştirmiştir.

Pandora Aydınlatma estetiğin toplumsal ilgi odağı oluşturmadaki rolünü iyi bilerek tasarımın önemini vurgulamaktadır, buna ek olarak mimarlara ve siz değerli müşterilerimize çok fonksiyonlu profesyonel proje hizmetleri sunarak sadece mevcut olan ürünlerin satımını değil size özel, sizler için özel üretim hizmeti de sunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.