• info@avizemarkalari.com

Meriç Avize – Edirne

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
748 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Talatpaşa Mahallesi, Ayrancı Sk. No:12, 22100 Edirne Merkez/Edirne MERKEZ / EDİRNE
  • TELEFON: 0284 213 43 09
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Meriç Avize kurulduğu günden bugüne kadar teknolojik gelişimin hızlı takipçisi olarak tesisat ve aydınlatma serüvenindeki yükselen grafiğini sürdürmeye devam etmektedir. Hizmet ve kalitede kararlılık felsefesinden yola çıkarak Edirne ve çevresinde yapmış olduğu çalışmalarla kendisini ispatlamış ve değişik uygulama alanlarına getirdiği yeniliklerle ismi anılır olmuştur. Başarılı yöneticisi ve uzman kadrosu ile müşterilerinin her türlü isteklerinde sonuç odaklı çalışarak estetik ve kaliteyi bir arada kullanarak projelerde aranan marka olmuştur.

Elektrik ve aydınlatma, hayatımızda olmazsa olmazlar listesinde ilk sırada yer alır. Bazen fonksiyonel bazen de dekoratif olsa da elektrik ve aydınlatma vazgeçilmezlerimizdendir. Eğer sizin için de önemli olan kaliteli elektrik tesisatı, malzemesi ve aydınlatma ise; Meriç Avize tam size göre…

Yerli yabancı, dünyaca tanınmış bir çok seçkin markanın ürünlerinin satışını ve uygulamasını yapan Meriç Avize müşteri portföyüne yeni müşteriler eklemek için çalışmalarına devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.