• info@avizemarkalari.com

Karadeniz Avize – Bursa

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,505 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Merkez Adres: Yeni Yalova Yolu 13. Km No:555 (Kütüklü Mevkii) 16251 Ovaakça / BURSA Şube Adres: Ürünlü Mah. İzmir yolu cad. No:443/B Nilüfer / BURSA NİLÜFER / BURSA
  • TELEFON: 0224 267 13 14
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Karadeniz Avize olarak, yaşadığımız mekenlara anlam katabilmek adına 1970’den bu yana siz değerli müşterilerimize;yenilikçi,ilkeli hizmetlerimizden taviz vermeden bu yolda yürümekteyiz.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen doğruluk,güven,memnuniyeti en önemli değerleri olarak koruyan Karadeniz Avize;kuruluşundan günümüze bu hizmet anlayışı ile yürüttüğü ,projeleri ve çözümleri ile sektörün saygın firmaları arasında adını söz ettirmektedir.

Varlık nedenimiz olan siz değerli müşterilerimiz sayesinde;Karadeniz Avize

bir marka olarak bugünlere gelmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Sektör çapında öncü,girişimcilik ruhu taşıyan,ilk ve örnek olma özelliğini daima koruyan tasarımlarımız ışığında geliştirdiğimiz aydınlatma projeleriyle de siz değerli mimarlarımıza da hizmet vermekteyiz.Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde amacımız; sektörün en iyisi olarak yola devam etmektir.

İtalya ve Avrupanın önde gelen markalarını, kendi tasarımlarımızı ; Yeni Yalova Yolu ve İzmir Yolu üzerindeki şubelerimizde siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktan her zaman kıvanç duyacağız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Safiye Arslan 27 Eylül 2021 14:24 CEVAPLA

    Nilüfer şubenizden bir alışverişimiz oldu.Değişim için gittiğimizde alırken gördüğümüz muamelenin tam tersini görüyoruz.Fiyatlardan kimsenin haberi yok.Çalışanlar ayrı ayrı fiyat veriyor.Bizdeki ürünü eski fiyattan alıp yenisini zamlandı diyerek yüksek fiyattan satmaya çalışıyorlar.Karadeniz avize gibi büyük firmaların böylesi küçük meselelerde müşteri kaybetbesi acı.Firma yetkililerinin nilüfer şubesindeki çalışanlarını iş ahlakı ve müşteri iletişimi konusunda bilgilendirmelerini tavsiye eder iyi günler dilerim.