• info@avizemarkalari.com

Alakuş Aydınlatma Elektrik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,181 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Taşpazar Mah. Ebulfeyz Elçibey Cad. Ünsal Apt. No: 1 Aksaray MERKEZ / AKSARAY
  • TELEFON: 0382 213 57 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Alakuş Aydınlatma Elektrik San. Ltd. Şti.

Firmamız 1980 yılında İrfan Alakuş tarafından Merkez Kurşunlu Camii yanında Kurulan ALAKUŞ ELEKTRİK, elektrik malzemeleri satışı ve taahhütü ile elektrik sektörüne girmiştir.
Kurucumuz İrfan Alakuş 1998 yilına kadar başarılı çalışmaları ve üretkenliği ile firmamıza öncülük etmiştir. Bu tarihe kadar çalışma ve sosyal hayatında benimsedigi dürüstlük, azim, cesaret ve yardımseverlik kriterlerini aynı çizgide yürütmenin gururunu yaşıyoruz.
1998 yilinda firma yönetimini devir alan Mustafa ALAKUŞ ve İlhan ALAKUŞ başarıyla geçen 18 yilin ardından 2006 yılında Aksaray’da bir ilki gerçekleştirerek aydınlatma bölümünü ayırmış kurtuluş caddesinde 2 katlı Showroom açarak elektrik ve aydınlatma sekterünün lideri olmuştur.
Dekorasyonun ve modanin her geçen gün değer kazandigi ilimiz Aksaray’da firmamizla birlikte aydınlatma ürünleri ve dekorasyon bir bütün haline gelmiştir. Alakuş Elektrik ve Aydınlatma ileri görüşlü idari yapısı yenilik ve teknolojinin izlerini yansıtan ürün çeşitleri ile bölgede ev, ofis, otel, magaza ve restoran gibi tüm iç ve dış mekanların aranan markası olmayı başarmıştır.
2010 yilinda ilk ithalatini gerçeklestiren firmamiz bol çesit, kalite ve uygun fiyatlarla müşterilerinin hizmetindedir.Alakuş Elektrik verdikleri kaliteli hizmet çıtasını yükselterek müşterilerine daha nezih ve geniş bir ortamda hizmet verecek olan 200 m² yeni showroom projesini en kisa sürede tamamlamayi hedefliyor.
Bütün yaşanan alanlarının estetigine katkida bulunma gayesiyle yeniliklerin ve teknolojinin sıkı takipçisi olan Alakuş Elektirik ve Aydınlatma sundugu kaliteli hizmet ve ürünlerle yaşamınızı aydınlatıyor.
Yıllardır Hep Bu Işığın Altındayız / ALAKUŞ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.